مقامات مسکو برای تشویق واکسیناسیون بوسیله «خون آشام ها» متوسل شدند

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از خبرگزاری فرانسه، ویدئویی که اداره بهداشت مسکو این هفته پست کرده است، یک مرد خون آشام سیاه پوش با موهای بلند و دختر کم سن وسالش را که دندان های نیش خون آشامی اش را نشان می دهد، بوسیله تصویر کشیده است.

پدر در این ملاقات با دکتر از او می پرسد که آیا نوشانیدن خون افراد واکسن نزده بخاطر دخترش خطری ندارد.

دکتر پس از اینکه فاتحه پیشنهاد می بطی ء که بهتر است دخترش اصولاً خونی ننوشد، هشدار می دهد که خون افراد واکسن نزده بسیار خطرناک است و بعد درباره سودمندی های واکسن کوفتن مصاحبت می یواش.

بابا خون آشام می پرسد: «پس موجب اینکه برخی از والدین نمی گذارند کودک هایشان واکسن بزنند این است؟ می خواهند نگذارند ما بچه هایشان را سرگین بگیریم؟»

این ویدئو با پیامی که والدین را به واکسن سرقت کردن کودکانشان تشویق می کند، آخر می یابد.

این ویدئو تو حالی منتشر می شود که مقامات خانه دادن مسکو بوسیله دنبال رویه هایی بخاطر انگیزش مردم بوسیله واکسن زدن می گردند. نمایندگان شورای مسکو از عموم رئیس کمیته بهداشت عمومی شهر روز پنجشنبه ۷ آذر پیشنهاد کردند که واکسیناسیون در مسکو اجباری شود.

سازمان جهانی بهداشت و صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) در ماه ژوئیه بانگ دادند که مقیاس های واکسیناسیون در سراسر دنیا «به طور خطرناکی» پایین آمده است – و در بسیاری موارد علت بدگمانی فزاینده مردم بوسیله واکسن ها است.

موسسه جهانی بهداشت همچنین در ماه اوت اطلاع دادن کرد که شمار موارد ابتلا به سرخکدر اروپا به شدت افزایش یافته است و درون تک کاهش میزان واکسیناسیون بر مخالف این بیماری هشدار انصاف.

روسیه بوسیله همراه اوکراین، قزاقستانو گرجستاناز جمله کشورهایی هستند که ۷۸ درصد موارد سرخک در شش ماه نخست سال ۲۰۱۹ در آن ها رخ داده اند.

تشنج «ضد واکسیناسیون» (anti-vax) را ادعاهای دروغین دراین باره که واکسیناسیون باعث عوارض مثل اوتیسممی شود، شدت بخشیده است.

یک معاینه به وسیله دانشگاه جرج واشنگتن داخل آمریکا در سال پیش علامت عدالت که بات ها رسانه ها اجتماعی و «ترول های روسی اطلاعات نادرستی درباره واکسن ها را در اینترنت پخش می کنند تا باعث ایجاد آشوب تو آمریکا شوند. هشدار درباره شمار بی سابقه موارد سرخک در اروپا انتقاد از جنبش مخالف واکسیناسیون میوه آنفلوآنزای خوکی