سکته مغزی کاترین دونو و تعلیق فیلم “در طول زندگی”

به گزارش همشهری آنلاین،  مهر به نقل از ورایتی نوشت:  در حالی که کاترین دونو هنوز باید درون بیمارستان بستری باشد، فیلمبرداری فیلم «تو کشش زندگی» که این هنرمند سرشناس فرانسوی تا پیش از بیماری در حال بازی داخل آن بود، به بوته تعلیق افتاده است. بازی هنرپیشه های فرانسوی داخل «عین» فیلمساز برنده نخل طلا

کاترین دونو سه هفته پیش به دلیل سکته مغزی داخل بیمارستانی در پاریس بستری شد و هنوز شرایط مرخص شدن از درمانگاه را ندارد.

این فیلم را امانوئل برکو کارگردانی می یواش و انتظار می رود تهیه کننده، زمان اتمام فیلم را بوسیله اوایل سال آینده و پس از مرخص شدن این بازیگر از سینما موکول کند.

یک عین نزدیک به تدارک کننده گفته است امکان پذیر است ستاره دیگری جایگزین دونو شود.

خانواده این بازیگر ۷۶ ساله گفته اند او دچار یک سکته مغزی خیلی جزیی شده است که بر معلول کاهش تنگ کردن خون به مغز خلق کردن شده است. وی ۶ نوامبر وقتی در حال فیلمبرداری یک صحنه داخل بیمارستانی نزدیک پاریس بود، دچار سکته شد. حاضران در عریضی بلافاصله وی را بوسیله بیمارستان سالپتیه که خصوصی مداوا سکته های مغزی است منتقل کردند و پس ازآن به یک درمانگاه خصوصی تو پاریس انتقال یافت.

هفته پیش سخنگوی دونو گفت وی احساس می کند حالش خوب است اما همچنان در بیمارستان می ماند زیرا عاطفه می نرم نیاز بوسیله صبر بیشتر دارد.

دونو از دهه ۱۹۶۰ یکی از مهم ترین بازیگران سینمای فرانسه است و پشت طریق هم درون حال بازی داخل فیلم های مختف بوده و برای معرفی آنها به سراسر جهان سفر کرده است. او سال ۲۰۱۷ هنرپیشه ۵ فیلم بود، سال ۲۰۱۸ در ۲ فیلم بازی کرد و امسال نیز در ۳ فیلم نقش آفرینی کرده بود. او اوایل امسال داخل عید فیلم ونیز حاضر شد زیرا که بازیگر فیلم متاخر هیروکازو کورئیدا با نشانی «حقیقت» بود که بوسیله عنوان فیلم افتتاحیه این عید انتخاب شده وجود.

تمایل می رود دونو نامزدی جایزه سزار فرانسه را برای ورزش تو همین فیلم کسب کند.