پروژه مشترک پورشه و بوئینگ برای پیدایش سامان های پرنده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از بی بی سی، این سامان پرنده الکتریکی است و می تواند به صورت عمودی از زمین بلند شده و فرود بیاید. در این پروژه تحقیقاتی، دو کارخانه همچنین راسته سامان های پرنده لوکس و حمل و نقل هوایی در شهرها را غصه معاینه می کنند. سامان های پرنده به بازار می آیند

ساختن مسیرهای فلکی سال ها است که به عنوان یک متد حل بخاطر کاهش ترافیک در شهرهای بزرگ مطرح می شود. طرفداران این دستگاه نقلیه می گویند، علاوه پهلو کاهش ترافیک، سامان های پرنده می توانند مسافران را سریع العمل تر و ارزان پر حرارت جابه جا درنگ و توجه خودروسازان به ساخت ماشین های پرنده داخل چند سال گذشته بیشتر شده است.

دایملر، سازنده محصولات مرسدس-بنزو جیلی، خودروساز چینی، در شرکتی آلمانی به نام ولوکوپتر (Volocopter) تنخواه گذاری کرده اند. ولوکوپتر بوسیله تازگی ماشین پرنده ای را آزمایش کرده است که ترکیبی از پهپادو هلیکوپتر است. نخستین خودروی پرنده ۲۰۱۸ می آید

شریک شدن خدمات تاکسیرانی اوبر هم برای ساخت تاکسی های پرنده با ناساهمکاری می کند و استراحت است بوسیله زودی پروازهای آزمایشی سامان های خود را آغاز درنگ. چند کارخانه کوچک دیگر غصه ماشین های پرنده خویشتن را برای فروش به میدان آماده می کنند.

مهمترین دشوار بخاطر ماشین های پرنده، نبود یک جهیز مدیریت ترافیک هوایی است. همین باعث شده با بود مقصود بیش برای پیدایش این سامان ها، هیچگاه ماشین پرنده ای تاکنون بوسیله میدان عرضه نشده است.

پورشههنوز زمانی بخاطر تاسیس ماشین مشترکش با بوئینگ اعلام نکرده اما پیش دماغ می بطی ء که سامان های پرنده از پنج سال دیگر رفته رفته داخل فلک شهرهای بزرگ دیده شود.