پرسپولیس: سپاهان اعاده کند، شکایت می کنیم

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از مهر، اظهارات مسعود تابیدن مدیرعامل حلقه سپاهان اصفهان درون خصوص قرارداد ۶ بازیکنپرسپولیس به ارج ۵۰ میلیارد تومان و نیز خاصیت او به صحبت های گابریل کالدرون که عنوان کرده بود «نتایج برخی آویشن ها مهندسی شده است» باعث واکنش مسئولان پرسپولیس و در راس آنها محمدحسن انصاریفرد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تو این خصوص اظهار داشت: از آقای شورعشق که یکی از مدیران باسابقه ورزشی است تعجب می کنم روی چه مستنداتی چنین اعتراف نظراتی دارند.

وی افزود: آقای تابش حرف ناپخته ای را تو جمع خبرنگاران زده است که بازیکنان ما بالای ۵۰ میلیارد تومان بودجه برایشان در نظر پژمرده شده است. واقعا از او مقصود نداشتم. درباره کالدرون بی قراری مصاحبت کرده که سرمربی پرسپولیس گفته «نتایج مهندسی شده است». این در حالی است که سرمربی پرسپولیس اصلا درباره تیم های دیگر اشعار دید نکرده است. انتظار دارم مدیرعامل سپاهان نسبت به صحبت هایش دقت داشته باشد. مربوط به مجبور هستیم هرکس از این به پس ازآن علیه پرسپولیس بدون مدرک و از روی حدسیات گپ کند شکایت می کنیم. امیدوارم کار به آنجا منجر نکنند.

انصاریفرد داخل حالی همتای خویشتن تو سپاهان را تهدید به شکایت کرد که مدیرعامل سپاهان معتقد است مستندات او مربوط بوسیله یک دستور کار زنده تلویزیونی با جناب بازیکن ملی پوش پرسپولیس است که آپشن های پیمان نامه خود را که ارقام بیش فوقانی هم حیات رد نمی کرد.