لالیگا اسپانیا | بازگشت ابرقهرمان

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، نبوغ لیونل مسی تو این دیدار نشان داد او هرگاه اراده کند می تواند گره گشای تیمش باشدو بارسلونا  را بوسیله جاده توفیق بازگرداند.

در هفته سیزدهم رقابت های لالیگاورزشگاه نیوکمپ آماده عرضه دلپذیر بارسا وجود. این تیم درون دقیقه ۲۳ روی  یک خطای هند صاحب یک ضربه پنالتی شد، مسی با خونسردی چیره شد برضد حرکت دروازه بان سلتا گل نخست را به ثمر برساند. داخل دقیقه ۴۲ ضربه ایستگاهی لوکاس اولازا بازی را به تساوی کشاند تا باردیگر هوادارن نگران و مضطرب شوند. ولی قبل از انتها نیمه اول بار دیگر مسی صفحه را به سود بارسلونا مراجعت داد تا نصف اول با برتری میزبان خاتمه یابد. این وعده ضربه ایستگاهی پشت محوطه جزا سلتا نصیب بارسا شده حیات و لیونل مسی با شلیک زیبای  پای چپ خویشتن  تو دقیقه ۴۶نیوکمپ را منفجر کرد.

نمایش مطبوع مسی و بارسا تو شقه دوم هم تداوم داشت ودر دقیقه ۴۸ شب رویایی کاتالان ها اتمام شد باردیگر یک ضربه آزاد و بار دیگر هنرنمایی مسی نتیجه را سه بریک کرد. بدون وسواس پیش از ضربه مسی همگی از تقدیر این تو خبر داشتند بله گل دیگری درون راه بود. او با این گل هت تریک های خویشتن را در لالیگا به عدد ۳۴ رساند تا با رکورد کریستین رونالدو انطباق یواش. البته درون دقیقه ۸۵ سرجیو بوسکتس با ضربه ای استوار گل چهارم بازی را در دروازه حریف جای داد تا بارسلونا به صدر مجرا لالیگا باز گردد.

بارسلونا با این پیروزی با ۲۵ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۱۸  نسبت به رئال در صدر جدول قرار گرفت. تیم فوتبال رئال مادرید نیز این هفته زودتر از بارسا به میدان رفت و موفق شد چهار برصفر ایبار را شکست خورده کند. یاران زین الدین  زیداندر همان نیمه اول سلطه خود را بوسیله نمایش گذاشتند و ۳ بار موفق بوسیله گلزنی شدندکریم بنزمافرانسوی تو دقیقه ۱۶ و ۲۸ (پنالتی) و سرجیو راموس کاپیتان رئال داخل دقیقه ۱۹ (پنالتی) برای تیم میهمان گلزنی کردند. در نیمه دوم فدریکو والورده در دقیقه ۶۱ تراب چهارم را به ثمر رساند تا رئالی ها بوسیله پیروزی خارج از بناء دیگری مشت یابند. در حال حاضر رئال با ۲۵ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۱۶ تو جایگاه دوم نهر قرار دارد. در سایر ورزش های روز شنبه آلاوس با سه گانه تراب از سد وایا دولید عبورکرد و والنسیا بی قراری با دوگل گرانادا را ضعف داد.